Flame of Recca

Tanıtım:

Rekka Hanabishi, ninjalara meraklı liseli bir gençtir. Okul dönüşü parkta kreş çocuklarına bakıcılık yapan bir kız görür. Bir şekilde onunla konuşmayı başarır. Kızın adı Yanagi’dir ve Rekka ile aynı okula gidiyorlardır. Tam bu sırada bir kaza olur ve Rekka oldukça ağır bir şekilde yaralanır. Ama Yanagi’nin oldukça sıradışı bir gücü vardır. Yanagi yaraları tedavi edebiliyordur. Saniyeler içinde Rekka’nın yarasını tedavi eder. Rekka, bunu yaptığı için, bundan sonra Yanagi’nin ninjası olacağını ve onu koruyacağını söyler.
Yanagi’nin bu sıradışı gücü, bazı kötü niyetli insanların ilgisini çeker ve Yanagi’yi elde etmek için adamlar göndermeye başlarlar. Rekka, Yanagi’ye hizmet eden ninjası olarak, ne pahasına olursa olsun onu korumaya çalışacaktır.
Acaba Rekka neden ninja olmaya bu kadar meraklıdır?

HjSplit

Kalitenin düşmemesi için boyutları düşürmemeye karar verdim. Bu yüzden video’yu bölmek zorunda kaldım. İzleyebilmeniz için bu programı indirmelisiniz. Programı kurmanıza gerek yok açtığınız anda kullanabilirsiniz. Açtıktan sonra ”Join”e tıklayın ve önünüze çıkan pencerede bölümü indirdiğiniz yere girin. Program 001 uzantılı dosyaları görecektir. Onu seçtikten sonra tamam derseniz kendi diğer parçaları otomatik olarak bulup , birleştirip aynı yere çıkaracaktır.

yada
İndirme Linkleri
Megaupload Linkleri [42/42]
Video’yu açtıklarında görüntü olmadan sadece ses alan kişiler gom player veya km player kullanmayı denesinler. Bir de codeclerini güncellesinler. Böyle yaparsanız sorun çözülür. Encode yaparken x264 codec kullandım. Ama tüm codeclerinizi güncellemek sizin için daha avantajlı ve sağlam olacaktır diye düşünüyorum.
Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s